19-21-24-25 Ağustos Met Pro Eğitimi

Temel seviye Eft Sertifikası olanlara fırsat ! The Guild Of Energists
Profesyonel Modern Enerji Tapping
GoE kurucusu, psikolog Dr.Silvia Hartmann tarafından geliştirilen Modern Energy Tapping Professional (MET Pro), Energy EFT Foundation eğitimini tamamlayanların alabileceği eğitimlerden biridir.
MET Pro, bir üst seviye ve Energy EFT Usta Uygulayıcısının ötesinde gerçek bir gelişmedir. Silvia Hartman tüm deneyimleri ile, Modern Enerji Tapping tekniği olarak MET Pro’yu sıfırdan tasarladı.

Profesyonel uygulayıcılar olmak ve MET Pro ile danışanlarına yardımcı olarak daha kaliteli, stresini kontrol etmek isteyen insanlar için tasarlanmıştır.
Uygulayıcılar, düşük enerji durumlarından (korku, fobiler, kaygı vb.) Yüksek enerji durumlarına (neşe, yaratıcılık, koçluk, bereket, cazibe vb.) kadar çok çeşitli danışanlarla çalışma becerileri öğrenir.
Eğitim 12 Üniteden oluşur
1 Modern Enerji Hediyesi
2 Pozitiflerin Gücü
3 Geleceğe Yönelim
4 Tedavi Akışı
5 Hikaye Protokolü
6 EMO Enerji Beden Protokolü
7 Enerji
8 Şifa Mucizeleri
9 Enerji İlişkileri
10 Süperzihin Çözümleri
11 Gelişmiş Enerji Tapping
12 Yeni Başlangıç
4 tam günlük bir eğitim programıdır .
Bu eğitimi başarıyla tamamlayanlar GoE onaylı uluslararası geçerliliği olan Modern Energy Tapping Professional(MET PRO) sertifikasına sahip olurlar… #eğitim #education #farkındalık #dirimenerji #stres #lifeisbeautiful

kişiselgelişim #farkındalık #olumlama #empathy #duygu #anıyakala #modernenerjikoçu #kendineyolculuk #modernenergytapping #eft #efttapping #modernenerjieğitmeni #bireyselseans #onlineeğitim #onlinetraining #stresyönetimi

modernstressmanagement #şifa #healing #panel #eğitim #education #metpro